Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 309,00 zł - 649,00 zł

Kategoria

  Kategoria: Pacific

  Aktywne filtry

  -13,87% Nowy
  Dodaj do listy życzeń
  649,00 zł -13,87% 559,00 zł
  Dodaj do listy życzeń
  -14,03% Nowy
  Dodaj do listy życzeń
  499,00 zł -14,03% 429,00 zł
  Dodaj do listy życzeń
  Plecak tenisowy Pacific X Tour Pro black/white Plecak tenisowy Pacific X Tour Pro black/white
  -13,89%
  Dodaj do listy życzeń
  360,00 zł -13,89% 310,00 zł
  Dodaj do listy życzeń
  -13,87% Nowy
  559,00 zł 649,00 zł
  Dodaj do listy życzeń
  -14,03% Nowy
  429,00 zł 499,00 zł
  Dodaj do listy życzeń
  310,00 zł 360,00 zł
  Dodaj do listy życzeń

  Plecaki do tenisa Pacific - Torby do tenisa Pacific

  Torby i plecaki tenisowe dla każdego

  Sposób, w jaki transportujemy sprzęt niezbędny do gry w tenisa jest niezwykle ważny. To jak pakujemy wyposażenie na korty tenisowe wpłynie na stan i przydatność rakiety tenisowej. Plecak lub torba do tenisa pomieści piłeczki tenisowe, ręczniki z mikrofibry, obuwie i strój tenisowy, a w specjalnych komorach znajdzie się miejsce na nawet do trzech rakiet tenisowych!

  Funkcjonalne torby i plecaki są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Poszczególne modele różnią się od siebie wielkością, kształtem oraz pojemnością. Torby tenisowe dla dzieci są dostosowane do ich wieku, a także potrzeb, dzięki czemu pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria. Modele skierowane dla kobiet oraz mężczyzn niewiele się od siebie różnią pod względem wielkości, natomiast ich design z łatwością można dopasować do własnych upodobań. Torby i plecaki do tenisa to już nie tylko funkcjonalne akcesorium tenisowe, ale również przemyślany element stroju tenisowego.

  Torba czy plecak tenisowy – co wybrać?

  Zarówno plecak, jak i torba zostały zaprojektowane tak, aby pomieścić w wewnętrznych komorach sprzęt niezbędny do rozgrywek tenisowych na korcie. Uszyte są również z syntetycznych, odpornych na uszkodzenia i wilgoć materiałów.

  Torby tenisowe wyróżniają się jednak nieregularnym kształtem, przypominającym rakietę tenisową. Z tego też powodu najczęściej noszone są w jednej dłoni bądź za pomocą paska można przewiesić je przez ramię. W porównaniu do plecaków tenisowych, które pełnią zbliżoną funkcję do tradycyjnych plecaków, są bardziej pojemne. Plecaki na rakietę tenisową są natomiast komfortowe w noszeniu.

  Wybór pomiędzy torbą a plecakiem tenisowym jest uzależniony od indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Producenci akcesoriów sportowych stawiają na wysoką jakość, a także różnorodność, przez co każdy znajdzie idealny plecak albo torbę tenisową dla siebie.

  rozwiń więcej >
  0
  0