Kategoria

  Kategoria: Dunlop

  Przepraszamy za niedogodności.

  Wyszukaj ponownie to co szukasz

  Dunlop rakiety - Rakiety do tenisa Dunlop

  Sklep z rakietami tenisowymi Dunlop

  Come-on.pl to gratka dla miłośników szybkich i wygodnych zakupów online. W kilka chwil możesz zamówić rakietę tenisową Dunlop lub rakietę innej marki, aby w ciągu kilku dni roboczych otrzymać ją pod wskazany adres i móc na spokojnie zdecydować, czy spełnia Twoje oczekiwania. Jeżeli okaże się, że nie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby odesłać ją z powrotem i otrzymać zwrot pieniędzy – również tych poniesionych na wysyłkę. Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty i zrobienia kompleksowych zakupów, zwłaszcza że zamówienia od kwoty 250 zł dostarczane są bezpłatnie.

  Rakiety Dunlop - jakość budowana latami

  Brytyjska marka Dunlop początki swojej działalności datuje na rok 1909. Firma funkcjonuje zatem na rynku już ponad 100 lat. Okres ten pozwolił firmie zdobyć doświadczenie i ugruntować stałą pozycję wśród firm produkujących rakiety i inny sprzęt tenisowy. Firma Dunlop na początku swojej kariery wkroczyła na rynek golfowy. Fabryka firmy znajdowała się Manor Mills w Birmingham, gdzie prężnie działa produkcja piłek i kijów do gry w golfa. Na przestrzeni lat marka Dunlop stawiała na dynamiczny rozwój - ulepszała swoje produkty, inwestując jednocześnie w reklamę, dzięki której rozpoznawalność firmy na rynku była coraz większa. W 1936 roku legendarna tenisistka Helen Jacobs, będąca ówczesną liderką nieoficjalnego rankingu światowego, wygrała Wimbledon, grając rakietą marki Dunlop. Helen Jacobs była pierwszą zwyciężczynią tego turnieju, która swój triumf odniosła we współpracy z firmą Dunlop. Wśród mężczyzn w 1954 na Wimbledonie zabłysnął Czech, Jaroslav Drobny, który jako pierwszy mężczyzna wygrał turniej, grając doskonale zaprojektowaną rakietą marki Dunlop. Od tego czasu zawodników współpracujących z firmą Dunlop stale przybywało, co korzystnie wpłynęło na prestiż tej marki. Wieloletnie doświadczenie w produkcji sprzętu do tenisa oraz bliski kontakt ze światowej sławy zawodnikami sprawiły, że producent dokładnie znał potrzeby rynku tenisowego. Rakiety do tenisa ziemnego Dunlop należą do jednych z najbardziej cenionych, co dobitnie ukazuje fakt, ilu światowej sławy zawodników używa sprzętu tej firmy.

  Rakiety tenisowe Dunlop - doskonały wybór dla każdego

  Znakiem rozpoznawalnym marki Dunlop jest chwytające za oko logo, które bez wątpienia każda osoba choć raz widziała w swoim życiu. Każda rakieta tenisowa Dunlop wyróżnia się wysokiej klasy wykonaniem oraz doskonałym projektem. Rakiety Dunlop produkowane są zarówno dla juniorów, jak i seniorów. Najwyższa jakość idzie w parze z niezwykle korzystną ceną - rakiety do tenisa ziemnego Dunlop można bowiem kupić za bardzo przystępne pieniądze. Sprzęt marki Dunlop zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, którzy od rakiety oczekują czegoś więcej. Stąd właśnie wziął się fenomen tej marki. Rakiety tenisowe Dunlop są doskonałym wyborem dla każdego, nawet dla tych, którzy marzą o wygraniu Wielkiego Szlema – z rakietą Dunlop jest to możliwe.

   

  Rakiety Dunlop w ofercie Come-on.pl

  Rakieta tenisowa powinna ułatwiać grę i sprawiać, że będziemy czerpać z niej więcej przyjemności. Aby tak było, musi być odpowiednio dobrana. Rakiety do tenisa ziemnego Dunlop dla dorosłych to modele dla profesjonalistów, ale nie oznacza to, że każdą jedną będzie grało nam się tak samo dobrze. Duże znaczenie w dopasowaniu rakiety ma między innymi doświadczenie i styl gry zawodnika. W przypadku juniorskich rakiet tenisowych Dunlop ważne jest natomiast to, aby łatwo wprowadzały dziecko w świat tenisa i sprawiały, że treningi będą kojarzyły mu się z czymś przyjemnym, a nie męczącym. W celu jeszcze większego ułatwienia gry zaleca się też, aby do rakiet dla dzieci używać piłek o obniżonej kompresji. To specjalne piłki pokryte filcem, które wolniejsze są od zwykłych o 75%.

  Rakieta do tenisa Dunlop – jak wybrać odpowiednią?

  Wybór odpowiedniej rakiety do tenisa nie jest łatwy – zwłaszcza dla kogoś, kto robi to po raz pierwszy. Przygotowaliśmy specjalny poradnik, w którym krok po kroku podpowiadamy jak dobrać rakietę tenisową względem techniki gry stosowanej przez gracza i jego indywidualnych potrzeb. Jesteśmy także otwarci na zapytania ze strony klientów. Wszyscy nasi sprzedawcy to doświadczeni gracze, którzy z chęcią pomogą w dobraniu rakiety tenisowej Dunlop lub innej, dostępnej w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy dostępni pod telefonem lub e-mailem.

  Rakiety do tenisa ziemnego Dunlop - poznaj nasze bestsellery

  Oferta Come-on.pl regularnie poszerzana jest o nowe produkty. Najłatwiej dowiedzieć się o nich obserwując zakładkę „Nowości”. Póki co sprawdź juniorską rakietę do tenisa Dunlop, którą chętnie zakupują nasi klienci:

  • ·  Rakieta dziecięca Dunlop JR 21

  Rakieta tenisowa Dunlop - co warto wiedzieć?

  Co możemy zaliczyć do mocnych stron rakiet tenisowych Dunlop?

  • Przemyślany projekt – ochrona przed przeciążeniem rąk i kontuzjami, ułatwienie w prowadzeniu efektywnej gry,
  • Wygoda – mała waga, możliwość łatwego manewrowania rakietą,
  • Solidne wykonanie – mimo wykonania z lekkich materiałów kompozytowych rakieta do tenisa Dunlop jest trwała,
  • Atrakcyjny design – estetyka wykonania, uniwersalna kolorystyka łatwa do skomponowania ze strojem gracza.
  rozwiń więcej >
  0
  0