Rakiety tenisowe na korty betonowe

Rakiety tenisowe na korty betonowe

Rakiety tenisowe na korty betonowe nieco różnią się od tych, które rekomendujemy na korty trawiaste. Biorąc pod uwagę obecne standardy, przy wyborze odpowiedniego egzemplarza należy zwrócić szczególną uwagę na markę - osobiście proponujemy rozwiązania od producentów tj. Babolat, Dunlop, Head, Prince, Tecnifibre, Wilson oraz Yonex. W zależności od własnych preferencji możesz wybrać rakiety seniorskie na kort trawiasty lub juniorskie propozycje. Skorzystaj z oferty sklepu internetowego Come-on.pl już dziś. Zachęcamy do zakupów online.

Jakie rakiety tenisowe na korty betonowe będą najlepsze?

W dzisiejszym artykule przedstawimy najlepsze rakiety tenisowe na korty betonowe. Jeżeli są Państwo również zainteresowani innymi produktami tenisowymi - proponujemy odzież tenisową, obuwie, torby i plecaki, naciągi oraz inne akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

RAKIETA BABOLAT PURE AERO LITE

Rakieta Babolat Pure Aero Lite jest wzorowana na egzemplarzu, którym posługiwał się przez lata Rafael Nadal. Produkt został zaprojektowany z dedykacją dla juniorów przechodzących do kategorii seniorskiej na korty betonowe. Sprzęt tego typu dedykujemy osobom, których gra charakteryzuje się średnim zamachem (ewentualnie krótkim).

RAKIETA TENISOWA BABOLAT PURE DRIVE VS

Rakieta Tenisowa Babolat Pure Drive VS została wyprodukowana z myślą o silnych zawodnikach, którzy chcą uzyskać jak największą moc uderzenia w połączeniu z precyzją serwów. To doskonała kombinacja siły oraz celności - jest doskonała również w grze obronnej i uderzeniach w pełnym ruchu.

Rakieta Tenisowa Babolat Pure Drive VS - zalety:

 • szybkość,
 • precyzja,
 • wysoka moc uderzenia,
 • łatwa w manewrowaniu,
 • przewidywalność.

Produkt został wykonany w całości z grafitu. Jest nieco mniej stabilny, niż rakieta z pełnym, tradycyjnym obciążeniem, natomiast producent zrekompensował to szybkością i precyzją.

RAKIETA BABOLAT PURE STRIKE 16/19

Rakieta Babolat Pure Strike 16/19 gwarantuje dobre połączenie kontroli oraz czucia. Egzemplarz szczególnie dedykowany osobom ceniącym sobie wysoką stabilność oraz naturalne wyważenie z lekkim ukierunkowaniem na rączkę.

Rakieta Babolat Pure Strike - zalety:

 • możliwość uderzenia z pełną siłą,
 • zachowanie odpowiedniej rotacji,
 • większa stabilność,
 • dobry balans (szczególnie przydatny podczas gry przy siatce),
 • większa kontrola (wybaczająca jednak mniej błędów).

Istotną zaletą jest również design proponowanego produktu. W tym przypadku chodzi głównie o wyjątkową kolorystykę i ponadczasową linię rakiety. Zachęcamy do zakupów online. Darmowa dostawa jest od 250 zł. Każdy klient ma ok. 14 dni na darmowy zwrot. Możliwość odbioru także we Wrocławiu.

RAKIETA BABOLAT PURE STRIKE TEAM

Rakieta Babolat Pure Strike Team została opracowana na wysokiej jakości materiałach. Sprzęt dedykowany przede wszystkim zaawansowanym tenisistom, których wyróżnia długi, ale nieco wolniejszy zamach. Dzięki niskiej wadze możesz bezproblemowo manewrować rakietą również przy siatce i uderzeniach mniej centrycznych.

RAKIETA TENISOWA BABOLAT PURE STRIKE 18/20

Rakieta Tenisowa Babolat Pure Strike 18/20 pozwala precyzyjnie uderzyć w każdej sytuacji. Dzięki jej zaawansowaniu możesz atakować z mocą, m.in. za sprawą sztywnej ramy o indeksie 70 RA.

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike - zalety:

 • piękny design klasy premium,
 • możliwość unikalnego czucia uderzenia,
 • nowoczesny przekrój ramy łączący stabilność,
 • idealny balans i wyważenie rakiety,
 • grafitowy, najbardziej wytrzymały materiał.

Jeżeli jesteś zainteresowany wysokiej klasy rozwiązaniami premium - koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Come-on.pl. Proponujemy rakiety do różnych nawierzchni kortów tenisowych. Możesz wybierać spośród renomowanych producentów tj. Babolat, Dunlop, Head, Prince, Tecnifibre, Wilson oraz Yonex.

RAKIETA HEAD SPEED PRO 2022

Rakieta Head Speed Pro 2022 wyróżnia się jakościowym wykonaniem. Została stworzona tenisistom, którzy są wszechstronni i grają szybką, dysponując dodatkowo dynamicznym zamachem.

Rakieta Head Speed Pro 2022 - zalety:

 • wysoka kontrola podczas szybkich wymian,
 • odświeżona estetyka (asymetryczne wzornictwo),
 • optymalna siła uderzenia.

Dostawa rakiet tenisowych w sklepie internetowym Come-on.pl jest darmowa (od 250 zł). Każdy klient ma 14 dni na bezpłatny zwrot. Można również odebrać produkt w naszym salonie we Wrocławiu.

RAKIETA TENISOWA WILSON ULTRA 100 V4.0

Rakieta Tenisowa Wilson Ultra 100 V4.0 jest produktem w bardzo przystępnej jak na tę jakość cenie. Proponowany przez nas sprzęt wyróżnia się licznymi zaletami, a mianowicie:

 • zwiększoną stabilnością,
 • wysokim poziomem mocy,
 • aerodynamicznym wyglądem.

Rakieta Tenisowa Wilson Ultra jest także znakomicie wyważona i relatywnie sztywna (70 RA), co wpływa na większą precyzję każdego serwa

Rakiety tenisowe na korty betonowe - podsumowanie

W dzisiejszym wpisie przedstawiliśmy najlepsze rakiety tenisowe na korty betonowe. Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo wybierać spośród wielu renomowanych producentów tj. Babolat, Dunlop, Head, Prince, Tecnifibre, Wilson oraz Yonex. Zachęcamy do zakupów online. Dziękujemy za czas poświęcony na przeczytanie tego wpisu.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi [rakiety tenisowe na korty betonowe]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi, jeśli chodzi o rakiety tenisowe na korty betonowe?

#1 Ile kosztuję rakiety tenisowe na korty betonowe?

Cena rakiet tenisowych na korty betonowe oscyluje w granicach od 700 do 1300 zł. Jeżeli interesują Cię egzemplarze najwyższej jakości z grafitu, będziesz musiał liczyć się najpewniej z tzw. górnymi widełkami cenowymi. W przypadku rakiet aluminiowych lub kompozytowo-grafitowych ceny są zdecydowanie niższe.

#2 Jakie są najlepsze rakiety tenisowe na korty betonowe?

Najlepsze rakiety tenisowe na korty betonowe znajdziesz u producentów tj. Babolat, Dunlop, Head, Prince, Tecnifibre oraz Wilson czy też Yonex.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium