Rakiety do tenisa - Paletki do tenisa ziemnego

Szukasz dobrej i trwałej rakiety tenisowej? Dobrze trafiłeś! W asortymencie naszego sklepu Come-on znajdziesz najlepsze rakiety tenisowe dla początkujących, oraz zaawansowanych tenisistów. Każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością będzie zadowolony z zakupu. Na bieżąco śledzimy nowe trendy, technologie i uważnie analizujemy potrzeby klientów po to, aby ulepszać ofertę naszego sklepu i wzbogacać ją o coraz to nowsze produkty. Rakiety tenisowe dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości modele, które tworzone są przez znanych i cenionych na całym świecie producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, chętnie odpowiemy na wasze pytania i pomożemy w doborze odpowiedniej rakiety tenisowej.

Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97 V13.0 Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97 V13.0
Producent: Wilson
Cena Come-On: 1 279,00 zł 1 450,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta + plecak Wilson MINIONS 2.0 JUNIOR KIT 25 Rakieta + plecak Wilson MINIONS 2.0 JUNIOR KIT 25
Producent: Wilson
Cena Come-On: 319,00 zł 360,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE JUNIOR 25 2021 Rakieta Babolat PURE JUNIOR 25 2021
Producent: Babolat
Cena Come-On: 429,00 zł 529,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE JUNIOR 25 GIRL 2021 Rakieta Babolat PURE JUNIOR 25 GIRL 2021
Producent: Babolat
Cena Come-On: 429,00 zł 529,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE JUNIOR 26 2021 Rakieta Babolat PURE JUNIOR 26 2021
Producent: Babolat
Cena Come-On: 369,00 zł 399,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE JUNIOR 26 GIRL 2021 Rakieta Babolat PURE JUNIOR 26 GIRL 2021
Producent: Babolat
Cena Come-On: 449,00 zł 579,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat EVO DRIVE blue Rakieta Babolat EVO DRIVE blue
Producent: Babolat
Cena Come-On: 619,00 zł 819,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat Junior BALLFIGHTER 19 Rakieta Babolat Junior BALLFIGHTER 19
Producent: Babolat
Cena Come-On: 99,00 zł 110,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE AERO Rakieta Babolat PURE AERO
Producent: Babolat
Cena Come-On: 1 019,00 zł 1 249,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE AERO LITE Rakieta Babolat PURE AERO LITE
Producent: Babolat
Cena Come-On: 849,00 zł 1 099,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat Pure Aero Lite Rafa Rakieta Babolat Pure Aero Lite Rafa
Producent: Babolat
Cena Come-On: 1 049,00 zł 1 199,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE AERO RAFA 2021 Rakieta Babolat PURE AERO RAFA 2021
Producent: Babolat
Cena Come-On: 1 199,00 zł 1 349,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE AERO TEAM Rakieta Babolat PURE AERO TEAM
Producent: Babolat
Cena Come-On: 959,00 zł 1 199,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE AERO TEAM RAFA Rakieta Babolat PURE AERO TEAM RAFA
Producent: Babolat
Cena Come-On: 1 149,00 zł 1 299,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE DRIVE 2021 Rakieta Babolat PURE DRIVE 2021
Producent: Babolat
Cena Come-On: 979,00 zł 1 199,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE DRIVE LITE 2021 Rakieta Babolat PURE DRIVE LITE 2021
Producent: Babolat
Cena Come-On: 989,00 zł 1 099,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Rakieta Babolat PURE DRIVE SUPER LITE Rakieta Babolat PURE DRIVE SUPER LITE
Producent: Babolat
Cena Come-On: 849,00 zł 949,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Rakieta Babolat PURE DRIVE TEAM WIMBLEDON Rakieta Babolat PURE DRIVE TEAM WIMBLEDON
Producent: Babolat
Cena Come-On: 959,00 zł 1 079,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość

Budowa rakiet tenisowych

Pierwsze rakiety tenisowe powstały końcem XIX wieku, kiedy to w Anglii zapoczątkowano współczesną wersją tenisa, którą znamy do dziś. W tamtym czasie rakiety tenisowe mocno różniły się od tych obecnych, głównie pod względem materiału oraz kształtu. Do ich produkcji używano drewna, co dawało małe możliwości konstrukcyjne. W późniejszym czasie rakiety tenisowe zaczęły ewoluować i do ich produkcji używano stali oraz aluminium. Obecnie natomiast dobrej jakości rakiety tenisowe produkowane są najczęściej z grafitu lub kompozytu grafitowo-aluminiowego.

Pod względem konstrukcyjnym rakiety tenisowe nie są zbyt skomplikowane. Składają się z kilku części takich jak rączka (grip), główka (head), serce (beam), rama (frame) oraz struny (strings). Rączka to element, za który trzymamy rakietę i spore znaczenie ma zastosowana na niej owijka, która zwiększa przyczepność i tym samym zmniejsza ryzyko wyślizgnięcia się rakiety z dłoni. Główka to owalny obszar, w którego wnętrzu znajdują się odpowiednio naciągnięte struny. Serce to część rakiety między rączką a główką. Obecnie najczęściej znajduje się tam przerwa, ale w przypadku rakiet drewnianych element ten był zabudowany. Rama rakiety tenisowej to owalny element główki, do którego mocuje się struny.

Jak wybrać rakietę tenisową?

Rakiety do tenisa to najważniejszy element całego sprzętu tenisisty. Oczywiście mówi się, że za jakość gry w największym stopniu odpowiadają umiejętności i doświadczenie tenisisty i jest to prawda. Jednak dobrze dobrana rakieta tenisowa, może wynieść naszą grę na zupełnie inny poziom jakości oraz przyjemności. Z tego powodu tak ważne jest to, aby przy zakupie rakiety tenisowej dobrze dobrać jej wagę, wielkość, sztywność, układ strun, balans i wiele innych parametrów, które wpływają na odczucia podczas gry i na kontrolę nad piłką. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, w którym szeroko omówiliśmy wszystkie kwestie, jakie należy wziąć pod uwagę podczas podejmowania decyzji. Dzięki temu wybór odpowiedniego modelu będzie dużo łatwiejszy i z pewnością wybierzesz właściwie.

Więcej informacji w artykule: Jak dobrać rakietę tenisową?

Popularni producenci rakiet tenisowych

Na rynku istnieje wiele szanowanych producentów rakiet tenisowych. Do najbardziej znanych należą z pewnością takie firmy jak Babolat, Head, Wilson, Tecnifibre, Prince oraz Yonex. Każda z tych firm tworzy własne, unikatowe rakiety, dlatego nie da się wybrać tej, która w swojej ofercie posiada najlepsze modele. Każdy tenisista ma inne wymagania i preferencje, dlatego każdej osobie lepiej przypadkiem do gustu rakieta innego producenta. Często zawodnicy tak mocno przywiązują się do danego modelu rakiety lub marki, że nie wyobrażają sobie gry innym egzemplarzem. To pokazuje, jak wiele może różnić na pozór podobne produkty i jak ważne jest odpowiednie dobranie rakiety tenisowej. Wszyscy ci producenci tworzą rakiety tenisowe już od wielu lat. Ich produkty użytkują najlepsi tenisiści na całym świecie podczas najbardziej znaczących zawodów w sezonie. To świadczy o tym, że są to produkty wysokiej jakości, a producenci, którzy je tworzą znakomicie wiedzą, jak sprostać oczekiwaniom klientów.

Oferta rakiet tenisowych w sklepie Come-on

W ofercie naszego sklepu z rakietami tenisowymi online Come-on znajdziesz różnego rodzaju rakiety tenisowe zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystkie dostępne u nas rakiety tenisowe to oryginalne modele wyprodukowane przez renomowane firmy takie jak Prince by Hydrogen, Wilson, Babolat, Head, Tecnifibre, Yonex oraz Dunlop. Są to marki znane i cenione przez wielu tenisistów na całym świecie, a ich rakiety użytkują najbardziej utytułowani z nich. Z tego powodu kupując rakietę tenisową w naszym sklepie można mieć pewność, że będzie ona wysokiej jakości i zachwyci swoją trwałością oraz wykonaniem. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i doradzić jaką rakietę tenisową wybrać, aby gra z jej pomocą była efektywna i przyjemna.

Sklep z rakietami tenisowymi

Szybkie i wygodne zakupy? Sklep z rakietami tenisowymi Come-on.pl doskonale spełnia to założenie. Przejdź przez maksymalnie uproszczony proces zamawiania i w ciągu kilku dni roboczych otrzymaj wymarzoną rakietę do gry. Porównując naszą ofertę z innymi sklepami przekonasz się, że oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, które na dodatek podlegają negocjacji, jeśli okaże się, że gdzie indziej za tę samą rakietę do tenisa możesz zapłacić mniej. Zapraszamy do zakupów i pozostajemy do dyspozycji w razie pytań. W dziale Promocje możesz sprawdzić jakie rakiety tenisowe i inne akcesoria posiadamy obecnie w obniżonych cenach.

Rakiety do tenisa dla różnych graczy

W naszym sklepie z rakietami tenisowymi produktów dla siebie mogą wypatrywać wszyscy. Wśród modeli dla dorosłych znajdą się rakiety tenisowe dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych graczy, a także dla graczy posługujących się różną techniką gry. Krótkie zamachy, umiarkowane zamachy, sposób poruszania się po korcie – wszystko to ma ogromne znaczenie dla prawidłowego doboru rakiety tenisowej. Jeśli nie chcesz ryzykować błędnego wyboru, możesz poprosić nas o wsparcie. Zespół Come-on.pl tworzą zapaleni tenisiści, którzy mieli okazję testować rakiety różnych producentów. Ich doświadczenie na korcie w połączeniu z doskonałym zorientowaniem w ofercie sprzedażowej to świetna baza do tego, by zaproponować Ci produkty doskonale spełniające Twoje potrzeby.

Producenci rakiet do tenisa ziemnego

Jeśli poszukujesz rakiet tenisowych konkretnej marki, oto lista tych, które dostępne są u nas. Kliknij w wybraną kategorię, aby wyświetlić produkty:

 

Rakiety tenisowe – jak zamawiać?

Zamówienie na wybraną rakietę do tenisa złożysz u nas w kilka minut. Przy każdym z produktów dostępna jest informacja o jego ilości, która może być wskazówką do tego, czy lepiej pospieszyć się ze złożeniem zamówienia. Staramy się utrzymywać zapasy tak, aby każdy z produktów dostępny był od ręki. Po wejściu w niektóre modele rakiet do tenisa ziemnego wyświetli się możliwość wyboru rozmiaru rączki. Rozmiary podawane są zgodnie z oznaczeniami europejskimi. W razie wątpliwości, jaki rozmiar wybrać, zachęcamy do kontaktu z nami.

Rakieta tenisowa - co warto wiedzieć?

Czym charakteryzują się rakiety do tenisa dostępne w Come-on.pl?

 • Przemyślana konstrukcja – zapewniająca doskonałą stabilność i czucie piłki,
 • Komfort gry – brak ryzyka przeciążenia ręki, większa precyzja i łatwość gry,
 • Długa żywotność rakiety tenisowe dostępne u nas to modele przewidziane dla zawodowców, a zatem są doskonale przygotowane do intensywnej eksploatacji,
 • Wysoka estetyka – zadbaj o profesjonalny wizerunek sportowca.

Poszukujesz rakiety tenisowej dla dziecka? Kliknij, aby poczytać jak ją dobrać.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Przy zapisie na newsletter otrzymasz 10% rabatu na pierwsze zakupy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium