Rakieta Stefanosa Tsitsipasa - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Stefanos Tsitsipas jest mistrzem Wimbledonu 2016 (gra podwójna chłopców) oraz liderem klasyfikacji juniorów. Jego dokonania są wybitne, ponieważ zwyciężył aż 9 turniejów ATP Tour w grze pojedynczej - w tym również ATP Finals 2019. W grze pojedynczej został najwyższej sklasyfikowany na 3 miejscu, natomiast w klasyfikacji podwójnej na pozycji 64.

Warto również wspomnieć, iż Stefanos Tsitsipas pierwsze treningi rozpoczął, gdy miał 3 lata. Jego matka pochodzi z Rosji i była zawodową tenisistką przez ponad 15 lat. Rozkwitająca kariera zawodowa jest oczywiście zasługą matki oraz konsekwentnej pracy i regularnym wyciąganiu wniosków z treningów.

To wszystko nie byłoby jednak możliwe bez odpowiedniego sprzętu, który w pewnym stopniu także wpływa na osiągnięcia tenisistów. W dzisiejszym artykule dokładnie omówimy, jakie właściwości i parametry ma rakieta Stefanosa Tsitsipasa. Miłej lektury!

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa - najważniejsze informacje

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa wyróżnia się wyjątkowym projektem i najwyższej jakości wykonaniem. To produkt kompletny, który dedykujemy nie tylko dobrym amatorom, ale również zawodowcom, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na międzynarodowej scenie tenisa ziemnego. Dzięki rakiecie Stefanosa Tsitsipasa możesz generować optymalną rotację i dużą moc, przekładającą się na pewniejsze zwycięstwa i lepsze wyniki sportowe.

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa - parametry

Jakimi parametrami wyróżnia się rakieta Stefanosa Tsitsipasa? W pierwszej kolejności warto wspomnieć o wadze - wynosi zaledwie 280 gramów bez naciągu, umożliwiając stabilne (a przy tym mocne) uderzenie. Istotna jest także większa ruchomość naciągu, dzięki której możemy reagować szybko i dynamicznie uderzając piłkę. Jak już wcześniej wspomnieliśmy - zachwycające osiągi rakiety Stefanosa Tsitsipasa dopełnia oczywiście świeże, efektowne i ponadczasowe wzornictwo.

Kluczowe parametry rakiety Stefanosa Tsitsipasa to m.in.:

  • lżejsza rama,
  • dobra manewrowość i łatwiejsze prowadzenie,
  • fantastyczne czucie piłki,
  • szerokość ramy - 22 mm,
  • sztywność - 69 RA,
  • układ strun - 16/19,
  • długość - 27 cali.

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa - właściwości

Kształt główki rakiety Stefanosa Tsitsipasa został zaprojektowany w taki sposób, aby można było uzyskać więcej dynamiki, zachowując jednocześnie optymalną moc. Produkt ten dedykujemy przede wszystkim dla osób wyróżniających się dobrym timingiem.

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa została stworzona z uwzględnieniem nowoczesnych technologii - skorzystają na tym przede wszystkim wybitni tenisiści-amatorzy, którzy grają zarówno z głębi kortu, jak i przy siatce.

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa - najważniejsze cechy

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa wyróżnia się także elastycznością strun, gwarantując większy komfort gry. Istotny jest także tzw. sweet spot - szczególnie przy uderzeniach znajdujących się bliżej ramy. Rakieta w zupełnie nowym, bardziej ergonomicznym kształcie, której jakość można porównać do najwyższej klasy rakiet Babolat.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi [Rakieta Stefanosa Tsitsipasa]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi?

#1 Ile kosztuje Rakieta Stefanosa Tsitsipasa?

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa kosztuje mniej więcej 1 000 zł. Cena detaliczna wynosi ok. 1 250 zł, natomiast różni się w zależności od konkretnych dystrybutorów. Jeżeli zależy ci także na odzieży tenisowej, torbach i plecakach, piłkach oraz naciągach - koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy come-on. Zachęcamy do zakupów online.

#2 Dlaczego warto zainwestować w rakietę Stefanosa Tsitsipasa?

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa to przede wszystkim wysoka jakość wdrożonych technologii oraz przystępna cena (jak na rakiety dla dobrych amatorów lub profesjonalistów). Produkt ten jest bardzo lekki, gwarantując fantastyczne czucie piłki z nowym, eleganckim i asymetrycznym wzornictwem.

#3 Gdzie kupić rakietę Stefanosa Tsitsipasa?

Rakieta Stefanosa Tsitsipasa jest możliwa do zakupu u renomowanych dystrybutorów. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję zakupową, zwróć uwagę, czy dany sklep internetowy oferuje darmową dostawę, szybką wysyłkę i 14 dni na darmowy zwrot.

#4 Czy rakieta Stefanosa Tsitsipasa jest aktualnie dostępna?

Tak. Rakieta Stefanosa Tsitsipasa jest aktualnie dostępna. Jeżeli zależy Ci na sprzęcie o wyjątkowo dobrej manewrowości i udoskonalonych parametrach technicznych - koniecznie zdecyduj się na proponowane rozwiązanie. Biorąc pod uwagę atrakcyjną cenę tej rakiety, możesz śmiało ją wybrać - nawet, gdy grasz wyłącznie okazjonalnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium