Rakieta Huberta Hurkacza - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Rakieta Huberta Hurkacza - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Rakieta Huberta Hurkacza - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Hubert Hurkacz rozpoczął swoją karierę dzięki mamie, która była medalistką mistrzostw Polski - to właśnie ona zaprowadziła Huberta na pierwsze zajęcia. Zawodnik ten zaczął profesjonalną grę na przełomie 2014 i 2015 roku - będąc juniorem został finalistą Australian Open. Rok później, czyli w 2016 roku reprezentował Polskę w Pucharze Davisa - wówczas również mierzył się z czołowymi zawodnikami.

Taki właśnie początek miała historia Huberta Hurkacza, który obecnie jest u szczytu swojej kariery. Zaprowadziły go na niego liczne sukcesy, a mianowicie:

 • IFT Ślęza 2015,
 • Challenger w Poznaniu 2018,
 • Turnieje ATP na przełomie 2019 i 2021 roku.

Wielki sukces Hubert odniósł w 2019 roku w Winston-Salem.Te rozgrywki udowodniły, że Hurkacz jest w stanie osiągać znacznie więcej, niż myślimy. Wówczas pokonał Dienisa Szapowałowa i w finale oczywiście Benoit Paire'a. W tamtym momencie uplasował się na satysfakcjonującym 35 miejscu w światowym rankingu. 

Rakieta Huberta Hurkacza - najważniejsze informacje

Rakieta Huberta Hurkacza Yonex VCORE Pro 97H dostępna w naszym sklepie internetowym została zaprojektowana dla ponadprzeciętnie uzdolnionych tenisistów, którzy mają długi, a przede wszystkim szybki zamach. To wybór nie tylko Huberta Hurkacza, ale również Stana Wawrinki - jednego z czołowych tenisistów plasujących się w czołówce „rakiet”.

Rakieta Huberta Hurkacza - parametry

Rakieta Huberta Hurkacza wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnymi parametrami. Wielkość główki - 97 cali, czyli 626 cm. Jej waga z naciągiem wynosi zaledwie 345 gramów - to powoduje, że jest dedykowana wyłącznie dla zawodników z klasą - będących dobrymi amatorami. Każdy gracz, który szuka wyjątkowo stabilnej rakiety, na pewno będzie zadowolony z proponowanego rozwiązania.

Kluczowe parametry rakiety Roberta Hurkacza to m.in.:

 • balans - wynosi 310 mm,
 • układ strun - 16/19,
 • szerokość ramy - 21 mm,
 • sztywność rakiety Huberta Hurkacza - na poziomie 61 RA,
 • długość rakiety - 27 cali.

Rakieta Huberta Hurkacza - właściwości

Rakieta Huberta Hurkacza jest wyjątkowo stabilna. Ze względu na wąską ramę oraz balans, który został wyważony na rączkę - rakieta umożliwia również wyjątkowo dobrą grę przy tzw. siatce, pozwalając dodatkowo na manewrowość.

Warto także wspomnieć, iż produkt, który Państwu oferujemy, wyróżnia się niewielkim poziomem sztywności, co gwarantuje czucie piłki i wyjątkowo dobrą kontrolę.

Rakieta Huberta Hurkacza zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z tzw. łokciem tenisisty. W przeciwieństwie do innych rakiet posiada ona zwiększony sweet spot, który zawdzięcza się systemowi Isometric - wspierającemu Twoją grę przy lekko spóźnionych zamachach.

Rakieta Huberta Hurkacza - najważniejsze cechy

Jakie są najważniejsze cechy rakiety Huberta Hurkacza? Biorąc pod uwagę aktualne standardy - na pewno wyjątkowo atrakcyjna cena. Jest to sprzęt profesjonalny dedykowany dla dobrych amatorów, którzy cenią sobie m.in.:

 • komfort gry,
 • silne uderzenie,
 • wyważony balans,
 • manewrowość
 • dobrą grę przy siatce,
 • duże czucie piłki,
 • łatwiejszą grę przy uderzeniu mniej centrycznym.

Rakieta Huberta Hurkacza jest dostępna na naszej stronie internetowej come-on.pl. Jej dokładna nazwa to Rakieta Yonex Vcore Pro 97H - waży dokładnie 330 gramów bez naciągu. Proponujemy ją włącznie uzdolnionym zawodnikom, którzy zmagają się z rozgrywkami tenisa ziemnego na najwyższym poziomie od wielu lat.FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi [Rakieta Huberta Hurkacza]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi?

#1 Ile kosztuje Rakieta Huberta Hurkacza?

Rakieta Huberta Hurkacza kosztuje obecnie 897 zł. Jej cena katalogowa wynosi 999 zł. Produkt jest dostępny od ręki na stronie internetowej come-on.pl. Zachęcamy do zakupów online. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji telefonicznie lub mailowo.

#2 Dlaczego warto zainwestować w rakietę Huberta Hurkacza?

Rakieta Huberta Hurkacza to dobre rozwiązanie dla tenisistów, których charakteryzuje szybki i długi zamach. W produkt ten warto zainwestować przede wszystkim ze względu na jego stabilność, relatywnie niską wagę oraz balans wyważony na rączkę sprawiający, że rakieta zachowuje manewrowość - umożliwiając również dobrą grę przy siatce.

#3 Gdzie kupić rakietę Huberta Hurkacza?

Rakieta Huberta Hurkacza jest możliwa do zakupu w sklepie internetowym come-on. Jej pełna nazwa to Rakieta Yonex Vcore Pro 97H (Hubert Hurkacz). Gwarantujemy szybką wysyłkę, możliwość odbioru we Wrocławiu oraz 14 dni na darmowy zwrot.

#4 Czy rakieta Huberta Hurkacza jest aktualnie dostępna?

Rakieta Huberta Hurkacza jest aktualnie dostępna u wielu dystrybutorów. Jednym z nich jest serwis come-on, dlatego zachęcamy do zakupów online już dziś! Rakiety tenisowe w atrakcyjnych cenach tylko u nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium