Rakieta Alexandra Zvereva - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Rakieta Alexandra Zvereva - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Rakieta Alexandra Zvereva - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Alexander Zverev to niemiecki tenisista pochodzący z rodziny sportowej - jego brat jest profesjonalnym tenisistą, natomiast ojciec trenerem swojego syna, który może się pochwalić medalami w igrzyskach dobrej woli, uniwersjadzie oraz w zawodach Przyjaźń-84.

Alexander Zverev karierę sportową rozpoczął w wieku 5 lat. W 2015 roku razem z bratem awansował do finału gry podwójnej zawodów ATP World Tour w Monachium. Para niestety nie wygrała spotkania o tytuł - bracia zostali pokonani przez Alexandra Peya i Bruno Soaresa.

Co ciekawe zawodnik urodzony w 1997 roku znalazł się najwyżej na 68 miejscu w rankingu światowym. To nie byłoby możliwe bez jego ciężkiej pracy i poświęcenia oraz zaangażowania rodziny - a w szczególności ojca zawodnika. Biorąc jednak pod uwagę obecne standardy, istotna jest także rakieta Alexandra Zvereva, dzięki której jego serwy są tak mocne i celne. W dzisiejszym artykule dokładnie opiszemy jego sprzęt - skupimy się w szczególności na parametrach, właściwościach i najważniejszych cechach rakiety Alexandra Zvereva. Miłej lektury!

Rakieta Alexandra Zvereva - najważniejsze informacje

Jaka jest rakieta Alexandra Zvereva? Na rynku istnieje wiele propozycji tego typu sprzętu, jednak uogólniając - rakieta tenisowa jednego z lepszych tenisistów młodego pokolenia gwarantuje wyjątkowe czucie, kontrolę oraz stabilność. Dedykujemy ją przede wszystkim dobrym amatorom oraz zawodnikom, którym zależy na wysokiej jakości sprzęcie charakteryzującym się wysoką stabilnością przy pełnym zamachu.

Rakieta Alexandra Zvereva - parametry

Rakieta Alexandra Zvereva Head Gravity MP LITE jest relatywnie długa (27 cali / 685 mm), stosunkowo ciężka z wagą 315 gramów (bez naciągu), jednak pozwala za to mocno uderzyć, posyłając piłkę wyjątkowo stabilnie na kort przeciwnika. Rakieta Alexandra Zvereva dzięki zastosowaniu owalnej ramy umożliwia większy komfort gry podczas uderzeń mniej centrycznych.

Kluczowe parametry rakiety Alexandra Zvereva to m.in.:

  • balans wynosi 315 mm,
  • układ strun w postaci 18/20,
  • sztywność na poziomie 62 RA,
  • szerokość ramy równa 20 mm,
  • wielkość główki to 100 cali/645 cm.

Rakieta Alexandra Zvereva - właściwości

Rakieta Alexandra Zvereva Head Gravity MP LITE jest polecana zawodnikom, którym zależy na rakiecie o większym sweet spocie. Spośród konkurencji wyróżnia się elastycznością, dając uczucie czystego uderzenia, ze względu na innowacyjne, spiralnie skręcone włókna.

Rakieta Alexandra Zvereva - najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy wyróżniające rakietę Alexandra Zvereva spośród konkurencji to przede wszystkim:

  • wyjątkowe czucie,
  • kontrola,
  • stabilność,
  • komfort gry,
  • wysoka moc uderzeń.

Jeżeli interesują Cię rakiety tenisowe - koniecznie sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej come-on.pl. Proponujemy również Państwu odzież tenisową, torby i plecaki oraz piłki, naciągi czy też wysokiej jakości akcesoria.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi [Rakieta Alexandra Zvereva]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi?

#1 Ile kosztuje Rakieta Alexandra Zvereva?

Rakieta Alexandra Zvereva Head Gravity MP LITE kosztuje ok. 1 000 zł. Cena katalogowa za model Head Gravity Pro 2021 Rublev/Zverev wynosi 1 100 zł, jednak aktualnie mamy promocję, dlatego produkt ten możesz nabyć poniżej 900 zł.

#2 Dlaczego warto zainwestować w rakietę Alexandra Zvereva?

Rakieta Alexandra Zvereva wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowym designem wzorowanym na nowoczesnych rakietach zawodowców. Polecamy ją używać oczywiście również początkującym, natomiast ze względu na relatywnie wysoką wagę (315 gramów bez naciągu) osoby niezaawansowane mogą mieć problemy z silnym uderzeniem. Osoby, które poszukują rakiety o większym sweet spocie, na pewno będą zadowolone z proponowanego rozwiązania.

#3 Gdzie kupić rakietę Alexandra Zvereva?

Rakietę Alexandra Zvereva kupisz na stronie internetowej come-on.pl. Pamiętaj, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej zweryfikować jednak opinie o poszczególnych dystrybutorach, a dodatkowo zapytać o zdanie internautów na tematycznych grupach Facebookowych oraz branżowych forach.

#4 Czy rakieta Alexandra Zvereva jest aktualnie dostępna?

Rakieta Alexandra Zvereva jest aktualnie dostępna u wszystkich renomowanych dystrybutorów. Jeżeli chcesz dodatkowo zainwestować w odzież tenisową, obuwie, torby i plecaki, piłki, naciągi, akcesoria czy też inne nowości ze świata tenisa - koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy come-on.pl. Zachęcamy również do zakupów online. Proponujemy Państwu zarówno rakiety tenisowe juniorskie, jak i seniorskie. Można wybierać spośród renomowanych marek tj. Babolat, Dunlop, Head, Pricen, Tecnifibre, Wilson oraz Yonex. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą come-on.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium