zdjęcie zespołu

Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy kochają aktywność sportową pod każdym względem. W związku jednak z naszą miłością do tenisa ziemnego skupiliśmy się na dziedzinie sportu, na której znamy się najlepiej. Część z nas to byli zawodnicy, obecni trenerzy, a także amatorzy, którzy traktują te dyscypliny bardziej pro niż niejeden zawodowiec. 

"Nasze szafy i garaże były już za małe na ilość sprzętu, a nasze drugie połówki delikatnie sugerowały, że coś z nami nie tak...wpadliśmy więc na pomysł, dlaczego nie otworzyć własnego sklepu?!

Będzie to miejsce, w którym bez skrępowania godzinami będziemy rozmawiać z zapaleńcami takimi jak my, a dodatkowo w jednym sklepie kupimy wszystko, co do tej pory musieliśmy odnajdywać w wielu sklepach, nie tylko w Polsce!

Z taką ideą powstała marka Come-on" 

Ale dlaczego Come-on? 

Kto z Was po długiej wymianie zakończonej czystym winnerem, do którego nasz przeciwnik nie zdążył nawet się ustawić krzyknął na cały świat "COME-ON" ... no właśnie prawie nikt. To okrzyk radości, wyzwolenie czystej i niczym nieskrępowanej radości i wyrzut naszego największego uzależnienia, czyli "endorfin".

A może strzeliłeś w doliczonym czasie gry gola decydującego o zwycięstwie Twojej drużyny?
Tak, to poczują jedynie Ci, którzy rozumieją te emocje tak jak my. 

Kim jesteśmy?

Radosław Bielecki - Pomysłodawca, stringer, sprzedawca, doradca, człowiek orkiestra

Radosław_Bielecki.jpg

Arkadiusz Obudziński - Szef działu sprzedaży

Arkadiusz Obudziński
 

Grzegorz Święcicki - Specjalista d/s sprzedaży, stringer i doradca sprzętu.

Grzegorz_Święcicki.jpg

Agata Werblińska - Specjalista d/s sprzedaży, stringer i doradca sprzętu.

Agata_Werblińska.jpg

Była zawodniczka notowana w rankingu WTA na 220 miejscu w deblu, a obecnie Trener amatorów
i zawodników, z ponad 19-letnim doświadczeniem. Reprezentantka Polski oraz uczestniczka
i reprezentantka klubu tenisowego z Berlina, dla którego zdobyła tytuł najlepszej drużyny. Uczestniczka Orange Bowl (nieoficjalnych mistrzostw Świata juniorów) oraz triumfatorka turniejów rangi ITF. Miłośniczka dynamicznych rakiet o technice pozwalającej na grę najtrudniejszymi ramami.

 
0
0