Rakieta Andreya Rubleva - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Rakieta Andreya Rubleva - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Rakieta Andreya Rubleva - parametry, właściwości, najważniejsze cechy

Andrey Rublev to kompletny zawodnik - zwyciężył we French Open 2014 w gronie juniorów. Jest również finalistą gry podwójnej na Wimbledonie 2014. Jego kolegą drużynowym był wówczas Stefan Kozlov. Rublev w rankingu gry pojedynczej znajduje się na 5 miejscu, natomiast w klasyfikacji gry podwójnej zajmuje 53 pozycję, co jest dobrym wynikiem - szczególnie biorąc pod uwagę skalę światową. W dzisiejszym artykule omówimy dokładnie rakietę Andreya Rubleva - przedstawimy jej parametry, właściwości oraz najważniejsze cechy. Miłej lektury!

Rakieta Andreya Rubleva - najważniejsze informacje

Rakieta Andreya Rubleva cechuje się wysoką kontrolą oraz czuciem. To doskonały model zarówno dla dobrze grających amatorów, jak i zawodowców, którzy poszukują sprzętu zapewniającego doskonałe czucie, kontrolę oraz stabilność.

Rakieta Andreya Rubleva - parametry

Rakieta Andreya Rubleva ma wąską ramę, niską sztywność oraz gęsty układ strun, co w połączeniu z wyważoną rączką przy pełnym zamachu pozwala uzyskać najwyższy poziom stabilności.

Kluczowe parametry rakiety Andreya Rubleva to m.in.:

  • główka o wielkości 645 cm,
  • układ strun w postaci 18/20,
  • sztywność na poziomie 62 RA,
  • długość wynosząca 685 mm,
  • szerokość ramy: 20 mm.

Warto również wspomnieć o większym sweet spocie oraz większym komforcie gry dzięki zastosowaniu owalnej ramy - głównie przy uderzeniach mniej centrycznych.

Rakieta Andreya Rubleva - właściwości

Rakieta Andreya Rubleva została wyposażona w innowacyjne spiralnie skręcone włókna, aby była jeszcze bardziej elastyczna i gwarantowała zdecydowanie większe uczucie czystego uderzenia niż konkurencyjne produkty.

Interesuje Cię rakieta Andreya Rubleva? W takim razie zamów ją w sklepie internetowym come-on.pl. U nas występuje ona pod nazwą rakieta Head Gravity Pro 2021 Rublev/Zverev. Zachęcamy do zakupów online. Jeżeli są pytania - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Gwarantujemy darmową dostawę rakiety, 14 dni na bezpłatny zwrot i szybką wysyłkę. Istnieje również możliwość odbioru sprzętu we Wrocławiu. 

Rakieta Andreya Rubleva - najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy rakiety polecanej przez Andreya Rubleva to przede wszystkim kontrola i czucie, przy zachowaniu ponadprzeciętnej dynamiki. Proponowane rozwiązanie łączy ze sobą stabilność wraz z prostokątnym profilem i dynamiką ramy eliptycznej, która daje graczom doskonały balans pomiędzy kontrolą oraz siłą uderzenia. Jeżeli chcesz nabyć wysokiej jakości asortyment - zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego come-on.pl. Proponujemy Państwu m.in.:

Dystrybuujemy zarówno seniorskim, jak i juniorskim sprzętem. Mogą Państwo wybierać spośród marek tj. Babolat, Dunlop, Head, Prince, Tecnifibre, Wilson oraz Yonex. Dziękujemy za czas poświęcony na przeczytanie tego artykułu!

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi [Rakieta Andreya Rubleva]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi?

#1 Ile kosztuje Rakieta Andreya Rubleva?

Rakieta Andreya Rubleva kosztuje ok. 900 zł w sklepie internetowym come-on.pl. Jest to oczywiście cena po rabacie. Standardowy koszt tego modelu oscyluje w granicach 1 100 zł. Decydując się na zakupy w come-on.pl, masz gwarancję darmowej dostawy (od 250 zł), szybkiej wysyłki oraz możliwości odbioru we Wrocławiu.

#2 Dlaczego warto zainwestować w rakietę Andreya Rubleva?

Rakieta Andreya Rubleva niesie za sobą wiele istotnych zalet. Warto wspomnieć przede wszystkim o wyjątkowym czuciu, kontroli oraz stabilności gwarantowanej przez sprzęt, który poleca włoski, utytułowany tenisista - Andrey. Co więcej, dzięki wąskiej, owalnej ramie możesz liczyć na bardziej komfortową rozgrywkę przy uderzeniach mniej centrycznych.

#3 Gdzie kupić rakietę Andreya Rubleva?

Rakieta Andreya Rubleva jest dostępna w sklepie internetowym come-on.pl. Rekomendujemy wybierać rozwiązania wyłącznie od renomowanych dystrybutorów, którzy wyróżniają się jakościową ofertą i minimum kilkudziesięcioma pozytywnymi opiniami w Google, a także na branżowych forach internetowych czy też tematycznych grupach Facebookowych.

#4 Czy rakieta Andreya Rubleva jest aktualnie dostępna?

Rakieta Andreya Rubleva jest aktualnie dostępna u większości dystrybutorów. Obecnie w sklepie internetowym come-on.pl proponujemy Państwu najbardziej różnorodną ofertę. Posiadamy nie tylko rakiety polecane przez znanych tenisistów, ale także wysokiej jakości sprzęt do tenisa, m.in. odzież tenisowa, obuwie, torby i plecaki, piłki, naciągi oraz inne akcesoria (np. owijki, czapki czy też ręczniki). Zachęcamy do zakupów naszym sklepie internetowym. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Oferujemy rakiety tenisowe seniorskie oraz juniorskie w atrakcyjnych cenach.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
0
0