Kategoria

  Kategoria: Taśmy

  Przepraszamy za niedogodności.

  Wyszukaj ponownie to co szukasz

  Taśma do rakiety tenisowej - Taśma tenisowa

  Sklep z taśmami tenisowymi do rakiety

  W Come-on.pl posiadamy szereg akcesoriów, które pozwolą Ci zachować rakietę tenisową w dobrym stanie przez długi czas. W tej kategorii oferujemy taśmy do rakiet, czyli specjalne taśmy ochronne. Zaledwie kilka złotych wystarczy, by solidnie zabezpieczyć główkę rakiety, a aby kupić taśmę nie musisz nigdzie iść – złóż zamówienie online i oczekuj dostawy w ciągu 2-3 dni roboczych. Zachęcamy, aby w ramach zamówienia na taśmę ochronną do rakiety zakupić także inne akcesoria z naszej szerokiej oferty, gdyż zamówienia od kwoty 250 zł dostarczane są bezpłatnie. Jeśli Twoja rakieta potrzebuje bardziej kompleksowego wsparcia, pamiętaj, że masz też możliwość skorzystania z naszej usługi naciągania.

  Taśmy do rakiety w ofercie Come-on.pl

  Rakieta to najważniejszy atrybut tenisisty, o który trzeba dbać. Aby odmalować logo na naciągu wystarczy zakupić tusz i szablon, ale pamiętajmy, że równie ważne jest to, w jakim stanie wizualnym jest główka rakiety. Nawet ostrożna gra może nie uchronić jej przed wyszczerbieniami czy zadrapaniami, dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniu główki specjalną taśmą ochronną do rakiety. W Come-on.pl oferujemy wytrzymałą taśmę wykonaną w całości z poliuretanu, którą możemy zastosować niezależnie od wielkości rakiety. W opakowaniu znajduje się 5 sztuk taśm – wszystkie mają taką samą długość i są w uniwersalnym, czarnym kolorze. Jeden zakup wystarczy więc do ochrony aż 5 rakiet lub do regularnej wymiany taśmy na jednej rakiecie.

  Producenci taśm rakietowych

  Taśmy Babolat to jedne z najpopularniejszych na rynku taśm ochronnych do rakiet tenisowych. Mogą być używane nie tylko do zabezpieczania rakiet tej marki – ich rozmiar jest uniwersalny, dzięki czemu z powodzeniem nadadzą się do ochrony rakiet seniorskich i juniorskich różnych producentów. Przed naklejeniem taśmy zaleca się, aby dokładnie wyczyścić główkę rakiety środkiem odtłuszczającym, a następnie wytrzeć ją do sucha. Sama aplikacja taśmy tenisowej nie jest trudna i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy starannie owinąć główkę taśmą i docisnąć ją na całej długości, aby dobrze się przykleiła.

  Taśmy ochronne do rakiety tenisowej - poznaj nasze bestsellery

  Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnej u nas taśmy do główki rakiety:

  Taśma do główki rakiety tenisowej - co warto wiedzieć?

  Dlaczego oferowane taśmy do ochrony rakiety tenisowej doskonale sprawdzają się w swojej roli?

  • Elastyczne – taśma stworzona jest z miękkiego materiału, który nie pęka w wyniku uderzenia,
  • Lekkie – nie obciąża rakiety ani nie zmienia rozkładu jej ciężaru,
  • Łatwe do założenia – nie potrzeba do tego kleju ani żadnych dodatkowych narzędzi,
  • Łatwe do usunięcia – nie pozostawia śladów,
  • Solidnie przyklejone - taśma nie odkleja się samoczynnie.

  Co jeszcze możesz zrobić, aby zadbać o swoją rakietę tenisową? Zobacz jak dobierać owijkę.

  rozwiń więcej >
  0
  0