Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 90,00 zł - 930,00 zł

Kategoria

  Kategoria: Pomoce trenerskie

  Przepraszamy za niedogodności.

  Wyszukaj ponownie to co szukasz

  Pomoce trenerskie - Zestawy do treningu

  Sklep z pomocami trenerskimi tenisowymi

  Każda szkółka tenisowa i klub sportowy prowadzący zajęcia z tenisa ziemnego potrzebuje sprzętu, dzięki któremu będzie to możliwe. W Come-on.pl nie brakuje profesjonalnego sprzętu dla tenisistów, ale także tenisowych pomocy trenerskich. Zamów niezbędne akcesoria do nauki swoich podopiecznych w naszym sklepie internetowym, gdzie czeka mnóstwo markowych produktów w niezawyżonych cenach, a obsługa zamówień przebiega sprawnie i z nastawieniem na wygodę klienta. Po otrzymaniu paczki z zamówionymi pomocami trenerskimi do tenisa masz 14 dni na dokonanie ewentualnego zwrotu. Możesz też udać się na zakupy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu.

  Kosz na piłki tenisowe i inne pomoce trenerskie w ofercie Come-on.pl

  W Come-on.pl tenisowe akcesoria trenerskie to oferta skierowana do szkoleniowców poszukujących różnego rodzaju narzędzi wspomagających prowadzenie zajęć. Znajdziesz tu zarówno akcesoria, które mogą być przydatne podczas treningów z dziećmi, jak i z dorosłymi początkującymi. Kosze na piłki tenisowe, gadżety pomocne w organizacji terenu ćwiczeń, a także w wyrabianiu kondycji czy koordynacji i szybkich reakcji, takie jak drabinki tenisowe czy piłka reakcyjna – wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Come-on.pl. Jeśli potrzebujesz o coś dopytać, zapraszamy do kontaktu z nami.

  Producenci pomocy trenerskich do tenisa

  Drabinki tenisowe, piłki, kosze i wszelkie inne akcesoria dla trenerów tenisa dostępne w Come-on.pl to jakościowe narzędzia, które będą ułatwieniem w skutecznej nauce zasad i technik gry. Stawiamy na markowe produkty, które przetrwają wiele trudnych treningów i wciąż będą cechowały się dobrym stanem zarówno technicznym, jak i wizualnym. Ich producentami są firmy specjalizujące się w tworzeniu profesjonalnego sprzętu tenisowego dla zawodowych graczy. Jeśli poszukujesz solidnych pomocy trenerskich do tenisa, te dostępne w Come-on.pl z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

  Pomoce trenerskie tenisowe - poznaj nasze bestsellery

  Wśród akcesoriów z tej kategorii najwięcej nabywców mają następujące produkty:

  Drabinka tenisowa i inne akcesoria – do czego się przydają?

  Tenisowe pomoce trenerskie dostępne u nas mogą przydać się, gdy:

  • chcesz wyćwiczyć kondycję i pracę nóg, np. drabinka tenisowa,
  • ułatwić sobie podawanie i przenoszenie piłek, np. kosz na piłki tenisowe,
  • chcesz wyznaczyć tor ćwiczeń, np. pachołki treningowe i znaczniki,
  • chcesz wyćwiczyć uderzenia, np. piłki z obniżonym ciśnieniem, zestaw treningowy dla dzieci,
  • w dowolnym miejscu na szybko chcesz stworzyć warunki do gry, np. siatka do mini tenisa.
  rozwiń więcej >
  0
  0