Owijki do rakiety - Owijka na rakietę tenisową

Owijki tenisowe to bardzo ważny element rakiety tenisowej, dzięki któremu komfort gry i pewność chwytu są na zdecydowanie wyższym poziomie. W naszym sklepie z owijkami tenisowymi znajdziecie produkty różnych renomowanych producentów takich jak Wilson, Babolat, Head, MSV, Pacific, Tecnifibre, Toalson oraz Yonex. Decydując się na zakup owijek znajdujących się w naszej ofercie można mieć pewność, że charakteryzują się one wysoką jakością, trwałością i zapewniają bardzo dobry chwyt. Posiadamy zarówno owijki bazowe jak i wierzchnie w różnych kolorach, grubościach, pakowane po trzy sztuki, a także w większych opakowaniach. Z pewnością, każda osoba znajdzie produkt odpowiednie dla siebie, który spełni jej oczekiwania oraz wymagania i znacząco poprawi komfort gry i kontrolę nad rakietą.

Owijka Babolat MY OVERGRIP x 3 black/white Owijka Babolat MY OVERGRIP x 3 black/white
Producent: Babolat
Cena Come-On: 25,00 zł 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka Babolat MY OVERGRIP x 3 white/black/blue Owijka Babolat MY OVERGRIP x 3 white/black/blue
Producent: Babolat
Cena Come-On: 25,00 zł 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka Babolat VS ORIGINAL x 3 biała Owijka Babolat VS ORIGINAL x 3 biała
Producent: Babolat
Cena Come-On: 26,00 zł 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka Babolat VS ORIGINAL x 3 czarna Owijka Babolat VS ORIGINAL x 3 czarna
Producent: Babolat
Cena Come-On: 26,00 zł 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa babolat Syntec Pro x 1 szt. black Owijka bazowa babolat Syntec Pro x 1 szt. black
Producent: Babolat
Cena Come-On: 37,00 zł 43,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Babolat Syntec Pro x 1 szt. white Owijka bazowa Babolat Syntec Pro x 1 szt. white
Producent: Babolat
Cena Come-On: 37,00 zł 43,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Babolat Syntec Team white/red Owijka bazowa Babolat Syntec Team white/red
Producent: Babolat
Cena Come-On: 35,00 zł 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Babolat XCEL Gel x 1 szt. biała Owijka bazowa Babolat XCEL Gel x 1 szt. biała
Producent: Babolat
Cena Come-On: 37,00 zł 43,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Head DUAL ABSORBING GRIP black Owijka bazowa Head DUAL ABSORBING GRIP black
Producent: Head
Cena Come-On: 17,00 zł 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Head DUAL ABSORBING GRIP gray Owijka bazowa Head DUAL ABSORBING GRIP gray
Producent: Head
Cena Come-On: 17,00 zł 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Head HYDROSPORB PRO black Owijka bazowa Head HYDROSPORB PRO black
Producent: Head
Cena Come-On: 25,00 zł 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Head Leather Tour brown x 1 szt. Owijka bazowa Head Leather Tour brown x 1 szt.
Producent: Head
Cena Come-On: 55,00 zł 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Head SOFTAC TRACTION black Owijka bazowa Head SOFTAC TRACTION black
Producent: Head
Cena Come-On: 20,00 zł 23,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Head SOFTAC TRACTION blue Owijka bazowa Head SOFTAC TRACTION blue
Producent: Head
Cena Come-On: 20,00 zł 23,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Head SOFTAC TRACTION gray Owijka bazowa Head SOFTAC TRACTION gray
Producent: Head
Cena Come-On: 20,00 zł 23,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Head Ultimate black x 1 szt. Owijka bazowa Head Ultimate black x 1 szt.
Producent: Head
Cena Come-On: 30,00 zł 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Tecnifibre Wax Grip Feel 1,8 black Owijka bazowa Tecnifibre Wax Grip Feel 1,8 black
Producent: Tecnifibre
Cena Come-On: 40,00 zł 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Owijka bazowa Tecnifibre X-tra Endurance 2 mm white Owijka bazowa Tecnifibre X-tra Endurance 2 mm white
Producent: Tecnifibre
Cena Come-On: 35,00 zł 42,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Czym są owijki tenisowe?

Wiele osób początkujących nie wie, czym są owijki tenisowe i nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest to bardzo ważny element rakiety tenisowej. Sporo osób zastanawia się także, po co kupować nową owijkę lub wymieniać ją, skoro każda rakieta tenisowa posiada już ten element od nowości. W teorii jest to prawda, jednak w praktyce okazuje się, że owijka do rakiety ma spory wpływ na komfort gry i pewność chwytu, a jej wymiana na bardziej dopasowaną do naszych potrzeb i preferencji może znacząco zwiększyć przyjemność z gry i polepszyć czucie rakiety tenisowej.

Gra w tenisa to intensywny wysiłek, często wykonywany w wysokiej temperaturze i dużej wilgotności. Do tego dochodzi fakt, że dłonie podczas gry szybko zaczynają się pocić, co sprawia, że ryzyko różnego rodzaju otarć i odcisków znacznie wzrasta. Problem ten mają w szczególności osoby początkujące, których dłonie nie są jeszcze przyzwyczajone do trzymania rakiety tenisowej. Pot sprawia, że dłoń staje się śliska i utrzymanie rakiety podczas gry staje się coraz trudniejsze. Przy silniejszym uderzeniu może dojść nawet od tego, że rakieta wyślizgnie nam się z dłoni, a wtedy istnieje duża szansa, że ulegnie uszkodzeniu. Dobrej jakości rakiety tenisowe to spory wydatek, więc szkoda narażać się w taki sposób na dodatkowe koszty. Cena wysokiej jakości owijki to kilka/kilkanaście złotych, więc nie jest to zbyt duży koszt, a może przynieść wiele korzyści.

Jakie funkcje pełnią owijki tenisowe?

Owijki tenisowe zwiększają komfort podczas gry, minimalizując ryzyko powstania otarć i odcisków na dłoni, a także skutecznie niwelują wszelkie drgania przenoszone przy uderzeniu na dłoń, za sprawą swoich właściwości absorpcyjnych. Sprawiają, że chwyt jest dużo pewniejszy, co przekłada się na lepsze czucie rakiety i większą precyzję gry. Dodatkowo możemy wymieniać je, jak często tylko chcemy, przez co chwyt naszej rakiety tenisowej zawsze pozostaje czysty i zachowuje swoje właściwości, a także wygląda estetycznie i profesjonalnie. Oprócz tego owijki absorbują pot, przez co nasza dłoń nie ślizga się po chwycie, a stosując modele z powierzchnią klejącą, zapewniamy dłoni doskonały i pewny chwyt.

Dlaczego warto wybierać dobre i sprawdzone owijki tenisowe?

Dobrej jakości owijki o odpowiedniej grubości i powierzchni mogą w dużym stopniu polepszyć komfort podczas gry i zapewnić lepszą kontrolę nad piłką. Osoby początkujące i nie tylko, które zmagają się z otarciami dłoni, odciskami i innymi dolegliwościami bólowymi, powinny wymienić swoje owijki na grubszy model. Dzięki temu wygoda chwytu i jego miękkość wzrośnie i problemy powinny zniknąć. Grubsze owijki to także bardzo dobre rozwiązanie dla osób, których dłonie podczas gry bardzo się pocą. Dzięki nim pot skuteczniej będzie absorbowany, co znacząco polepszy chwyt i zniweluje efekt ślizgania się dłoni. Cieńsze owijki to niższy komfort, ale lepsza precyzja. Można również zastosować owijki z powierzchnią klejącą, które sprawiają, że zwiększy się pewność chwytu oraz czucie rakiety.

Więcej informacji w artykule: Jak dobrać owijkę tenisową?

Popularni producenci owijek tenisowych

Na rynku dostępne jest naprawdę sporo różnych owijek, różniących się od siebie kolorem, grubością, szerokością, materiałem, z jakiego zostały wykonane i wieloma innymi rzeczami. Istnieje także wielu producentów, którzy tworzą sprzęt do tenisa, a w tym także owijki. Do najbardziej znanych i cenionych firm należą niewątpliwie Wilson, Babolat, Head, Tecnifibre, Toalson, Yonex, MSV, Pacyfic. Marki te od wielu lat działają w tej branży i tworzą produkty dla miłośników tenisa z całego świta. Z ich wyrobów korzystają zarówno początkujący jak i najlepsi zawodnicy świata. Z tego względu szukając owijek dla siebie, zawsze warto zainteresować się ofertą tych firm. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zakupione owijki są wytrzymałe, trwałe i dzięki ich wysokiej jakości, zapewnią komfort i dobry chwyt nawet po wielu godzinach gry. Każda z tych firm posiada w swojej ofercie zarówno owijki bazowe jak i wierzchnie o różnej parametrach. W związku z tym, że firmy te posiadają wieloletnie doświadczenie, tworzą nowe trendy i dokładnie słuchają potrzeb swoich klientów, ich oferta jest bardzo konkurencyjna. Wobec tego każda osoba z pewnością znajdzie produkt dopasowany do własnych potrzeb i wymagań.

Sklep z owijkami tenisowymi

Gdy zbliża się pora na wymianę owijki w rakiecie, trzeba najpierw zakupić nową. Sklep tenisowy Come-on.pl jest jednym z najlepszych miejsc, w których można to zrobić. Oferujemy bogaty asortyment markowych owijek do tenisa w cenach niższych, niż u konkurencji. Zamówiony produkt zwykle wysyłany jest tego samego lub następnego dnia roboczego, szybko docierając do klienta. W razie, gdy nie zdecydujesz się użyć zakupionej owijki tenisowej, masz możliwość zwrócić ją w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Chcesz zadać nam pytanie lub potrzebujesz pomocy w zdecydowaniu, co kupić? Zapraszamy do kontaktu.

Owijki do tenisa w ofercie Come-on.pl

Oferta owijek do tenisa w Come-on.pl liczy kilkadziesiąt modeli. Różnią się one nie tylko kolorystyką, ale i materiałami, które zostały użyte do ich stworzenia. Posiadamy m.in. owijki Babolat, owijki Head i wiele innych produktów pochodzących od renomowanych marek tenisowych. Z racji tego, że co jakiś czas wymagana jest wymiana owijki w rakiecie, warto od razu zaopatrzyć się w kilka sztuk, aby mieć pod ręką bezpieczny zapas. Najlepiej zamówić ich tyle, aby kwota zamówienia wyniosła minimum 250 zł, gdyż w takim przypadku klient niezależnie od wybranej formy dostawy nie ponosi za nią kosztów. Można również dobrać inne akcesoria z naszej rozbudowanej oferty.

Jak zamówić owijkę do rakiety?

Składanie zamówień w naszym sklepie uproszczone jest do maksimum. Klienci, którym zależy na czasie, nie muszą kłopotać się z zakładaniem konta – mogą zamówić owijkę tenisową jako niezarejestrowani użytkownicy. Rejestracja pozwala jednak na bieżący podgląd do statusu realizacji zamówienia i sprawia, że na skrzynkę e-mailową możesz otrzymywać kupony promocyjne. Warto zwrócić uwagę, że przy każdym z produktów podana jest informacja o jego dostępności. Dostępność „na wyczerpaniu” to znak, że pozostało nam zaledwie kilka sztuk danego modelu owijki tenisowej, a więc warto złożyć zamówienie jak najszybciej.

Owijki do gry w tenisa - poznaj nasze bestsellery

Poznaj modele owijek tenisowych, którymi interesuje się najwięcej naszych klientów:

Owijka tenisowa - co warto wiedzieć?

Jakie są owijka do tenisa oferowane w Come-on.pl?

 • Trwałe – posłużą przez wiele treningów,
 • Przyjemne dla skóry – materiały przyjazne dla skóry i miłe w dotyku,
 • Chłonne – dobre pochłanianie potu z dłoni,
 • Zapewniające dobre czucie – dobrze dobrana owijka zapewnia większą kontrolę uderzenia,
 • Estetyczne – w owijce rakieta będzie prezentowała się schludnie i estetycznie.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Przy zapisie na newsletter otrzymasz 10% rabatu na pierwsze zakupy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium